רחוב אקסודוס 1 ב', נתניה | חייגו עכשיו: 09-8822557

✦ מקצועיות ✦ חדשנות ✦ איכות

לתיאום פגישת ייעוץ עם בר ויכמן – חייגו עכשיו: 09-8822557

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
עשור עבר מאז החלו באירופה להשתמש בשיטת השערה באיפור קבוע לגבות, אולם בישראל שיטה זו נחשבת לחדשה יחסית ורק בשנים האחרונות פרצה לתודעתנו.

איפור קבוע בשיטת השערה בנתניה – כיצד מבוצע?

בשיטת עבודה זו יתבצע האיפור קבוע בגבות באמצעות מחט חשמלית הדומה לזו של ההצללה, אולם הטכנאית תשתמש במחט דקה יותר בכדי לדמות כמה שיותר את האיפור הקבוע בשיטת השערה לשערות הגבה הטבעית.

לצורך איפור קבוע ככלל ואיפור קבוע בשיטת השערה בפרט, עובדת בר ויכמן עם מכונה גרמנית מהחדישות והמתקדמות ביותר בעולם הקוסמטיקה, המכונה מספקת תוצאות מדויקות באמצעות תוכנה ייחודית המותאמת לאיפור קבוע מסוג זה. כמו כן, הצבעים הינם באיכות הגבוה ביותר ובעלי פיגמנט מיוחד אשר לא ישנה את גוונו לאפוראו כחול או כתום במהלך הזמן והשנים. בר ויכמן, מקפידה על סטריליות ללא פשרות על מנת שלקוחותיה יהנו מטיפול בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר!

איפור קבוע בשיטת השערה נתניה – במה שונה מהצללה?

טכניקת איפור קבוע בשיטת השערה יוצרת שערה שלעין נראית שערה אמיתית ומדמה גבה יותר טבעית ועדינה בניגוד להצללה היוצרת מראה יותר בולט ודומיננטי בגבות. ישנן נשים אשר יעדיפו את המראה הדומיננטי יותר מאשר המראה העדין ולשם כך יש לבצע ייעוץ מקדים עם בר ויכמן לצורך הגעה לתוצאה הרצויה.

איפור קבוע בשיטת השערה בקליניקה של בר ויכמן השוכנת בנתניה – מהלך הטיפול

הרדמה באמצעות אלחוש של אזור הגבה, לאחר מכן תבצע הטכנאית את האיפור הקבוע בהתאם למסוכם בייעוץ המקדים ובאמצעות הטכניקה המתאימה ביותר ללקוחה לשביעות רצונה. משך הטיפול הוא לערך כשעה.

אחד היתרונות העיקריים של איפור קבוע בשיטת השערה הוא שהגבה נראית טבעית לחלוטין, העור נשאר במצבו הטבעי וההחלמה הינה מהירה ומיידית (רמת הפגיעה בעור היא שטחית ומינימאלית).

איפור קבוע בשיטת השערה בנתניה – למי מיועדת שיטת איפור זו?

איפור קבוע בשיטת השערה מתאים לכל אישה אשר שמה לה לדגש את מראה הפנים ככלל ואת הגבות בפרט, גבות מעוצבות באופן קבוע ובכל שעות היום הוא הצורך הבסיסי של כל אחת מאיתנו. השיטה מיועדת גם לנשים בעלות שיער גבה דליל ובעיקר לאלה אשר נותרו ללא שיער בגבות.

את הגבה תעצב בר ויכמן באופן אישי עם הלקוחה תוך התחשבות במבנה פניה וגוון עורה הטבעי. הגבות משמשות כמסגרת לעיניים, התאמה נכונה של מבנה הגבה ללקוחה הוא המיומנות של טכנאית האיפור הקבוע. העין האנושית יודעת לזהות פנים יפות באמצעות מספר גורמים: פרופורציות היוצרות הרמוניה, צבע וסימטריה. באמצעות הדגשת תווי פנים ניתן להפוך את פנינו למלאות הרמויה ורעננות הרבה יותר.

בר ויכמן, בעלת ניסיון של מעל 17 שנה בתחום האיפור הקבוע כלל ואיפור קבוע בשיטת השערה בפרט, טכנאית מומחית להדגשת תווי פנים אשר תלווה אותך עד לקבלת התוצאה האולטימטיבית עבורך! 
Call Now Button